Ważne informacje


Upamiętniając 150. rocznicę powstania pierwszej Międzynarodówki Antyautorytarnej, spotkaliśmy się w szwajcarskich górach Jura w dniach od 19 do 23 lipca 2023 roku. Spotkania te zgromadziły anarchistów w celu wspólnej refleksji, dzielenia się doświadczeniami i budowania solidarności ponad walkami i granicami. Zobacz nasze oryginalne wezwanie do współorganizacji i nasze późniejsze wezwanie do uczestnictwa, aby uzyskać więcej kontekstu.

W ciągu 5 dni i w 12 miejscach zgromadzenie zaoferowało ponad 412 sesji warsztatowych, 48 koncertów, 36 pokazów filmowych, 11 spektakli teatralnych, 7 wystaw i 95 stolików targowych.

Zapoznaj się z naszym FAQ i powiązanymi stronami, aby uzyskać więcej informacji na temat jak dostać się do St-Imier, gdzie znajdziesz Kemping i miejsca do spania pod dachem, wegańskie lub bezglutenowe jedzenie i napoje, gdzie zaparkować pojazdy, dostępność opieki nad dziećmi i pomoc naszego zespołu opieki.


Obecnie dostępne są następujące nagrania:

Audycje radiowe: http://libradio.org/radio-ria-a-saint-imier/

Nagrania wideo / audio z Wielkiej Sali i Hybridroom: https://media.ccc.de/c/anarchy23


Pomoc w postaci wkładu finansowego

Nikt z nas nie otrzymuje wynagrodzenia, wszyscy jesteśmy wolontariuszami. Potrzebujemy jednak pieniędzy na pokrycie kosztów infrastruktury. Prosimy więc o pomoc, abyśmy mogli pokryć koszty, również dlatego, że uzyskana w ten sposób nadwyżka zostanie przekazana na Anarchist Defense Fund!

Aby przekazać darowiznę na rzecz naszego stowarzyszenia i tym samym pomóc w organizacji spotkania Anarchy 2023, prosimy o skorzystanie z następujących danych bankowych:

IBAN: CH28 0624 0575 1121 8190 1
SWIFT (BIC) RBABCH22240
Caisse d'Epargne Courtelary SA
2608 Courtelary, Szwajcaria

na rzecz

Association 150 ans du congrès de Saint-Imier
Rue Françillon 29
2610 St-Imier

...lub używając QR-Bill/Twint lub Monero

anarchia2023-monero-qrcode anarchy2023-qrbill-twint

QR-Bill/Twint

Monero

49T8Mt7dZLqg2SEX9uMLU6a6SmHXDUKuFMoxTHgqP2MXKzyKL22ZsY2dZY668x44MSSeapTUXeBh7Lzt8gvPs2RLVLhYoh4

Międzynarodowe Stowarzyszenie Federalistów IFA uruchomiło zbiórkę crowdfundingową na organizację i podróż osób i kolektywów, które chcą przyjechać na spotkanie Anarchy 2023 w St-Imier w lipcu tego roku, ale nie mogą ze względów finansowych: helloasso.com/associations/international-federalist-association-ifa Prosimy o pomoc, jeśli możesz!


Komunikat grupy finansowej do 10 lipca 2023 r.

Oto szczegóły dotyczące kosztów związanych z organizacją wydarzenia. Całkowity budżet wynosi ponad 276 000 CHF!

BUDGET_PL

Przed wydarzeniem mieliśmy 41 662,68 CHF:

Pozostaje nam 234 338 CHF do zapłacenia, aby osiągnąć próg rentowności.

Zasadą festiwalu jest to, że jest on samofinansujący się, co oznacza, że większość rachunków musi zostać opłacona po wydarzeniu, dzięki dochodom generowanym przez darmowe nagrody i darowizny podczas wydarzenia.

Przypominamy, że nikt w organizacji nie otrzymuje wynagrodzenia - wszyscy jesteśmy wolontariuszami. Jeśli po imprezie pojawią się jakieś zyski, zostaną one w całości przekazane na Anarchist Defence Fund (https://afund.info).

Biorąc pod uwagę wysokość rachunków do zapłacenia, apelujemy o Waszą solidarność, abyśmy po imprezie nie popadli w długi. Zachęcamy do jedzenia pysznych posiłków przygotowanych przez grupę kuchenną, do picia w różnych barach, do podawania bezpłatnych cen za dostęp do Internetu, kemping itp. oraz do przekazywania darowizn, jeśli możesz.

Jest to wydarzenie generowane przez Ciebie i oczekujemy, że uczestnicy wezmą w nim aktywny udział. To jest Twoje wydarzenie. Dziękujemy za Waszą solidarność!